Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych - ATERO

Pozycjonowanie stron internetowych jest wciąż bardzo młodą branżą, o której w naszym kraju jeszcze dwa lata temu mało kto słyszał. Celem pozycjonowania jest osiągnięcie przez daną stronę internetową jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania danej wyszukiwarki na określoną frazę kluczową.
Dlaczego to takie istotne?

Odpowiedź jest bardzo prosta: Około 80-90% wizyt na każdej stronie internetowej pochodzi z wyszukiwarek. Każdy z nas korzysta z nich każdego dnia wpisując interesujące słowa i frazy. Następnie sprawdzamy kilka pierwszych wyników, zazwyczaj nie dalszych niż 10, góra 20 pozycja. Strony, które zajmują miejsca poniżej tej granicy pozostają praktycznie niezauważalne, mimo iż nierzadko są bardzo wartościowe. Dla serwisu firmowego bycie poza pierwszymi 10-20 pozycjami oznacza praktycznie brak wizyt potencjalnych klientów, a więc brak zamówień, zleceń, brak rozpoznawalności marki. Znamienne jest stwierdzenie: ?Nie ma Cię na pierwszych pozycjach w wyszukiwarkach, nie ma Cię wcale?.

W Atero zajmujemy się tylko i wyłącznie pozycjonowaniem. Nie traktujemy go jako jednego z naszych produktów, koncentrujemy się tylko i wyłącznie na pozycjonowaniu, by nasza usługa była profesjonalna i maksymalnie skuteczna. Od kilku lat udaje to się nam w pełni a nasi klienci są bardzo zadowoleni i polecają nasze usługi swoim znajomym. To dla nas najcenniejsze wyróżnienie.

Każde pozycjonowanie jest inne, tak jak inna jest każda strona naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego niemożliwe jest ustalenie stałego cennika np. w postaci tabelki.
W celu przedstawienia Państwu naszej propozycji prosimy o wypełnienie formularza zamówienia lub kontakt z nami w preferowany przez Państwa sposób. Nasze dane znajdą Państwo w dziale ?Kontakt? lub na samej górze każdej podstrony naszego serwisu.

Prosimy pamiętać, że Państwa zapytanie jest absolutnie niezobowiązujące i nie podlega żadnym opłatom. W Atero nie pobieramy żadnych opłat zanim nie pojawią się satysfakcjonujące Państwa wyniki.